Ուրբաթ, 11 Դեկտեմբերի 2009
Այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր Սիմոնյանը։ Հանձնաժողովը քննարկել է 18 բարեգործական ծրագիր։ Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել ԵվրԱզԷՍ-ի միջպետական խորհրդի 25-րդ նիստը
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունն աշխատանքային այցով գտնվում է Սանկտ Պետերբուրգում։ Եվրասիական տնտեսական ընկերակցության (ԵվրԱզԷՍ-ի) միջպետական խորհրդի 25-րդ նիստին մասնակցող կառավարությունների ղեկավարների մակարդակով ՀՀ վարչապետի... մանրամասն »
Վարչապետը հանդիպել է Լատվիայի նախագահի հետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Երևանում, Լատվիայի Հանրապետության նախագահի կեցավայրում հանդիպում է ունեցել և նախաճաշել է նախագահ Վալդիս Զատլերսի հետ։ Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են հայ-լատվիական հարաբերությունների զարգացմանը, քաղաքական երկխոսությունից... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства Республики Армения, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 18 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и... подробности »
Состоялось 25-е заседание Межгосударственного совета ЕврАзЭС
Возглавляемая Премьер-министром РА Тиграном Саркисяном правительственная делегация с рабочим визитом находится в Санкт-Петербурге. В состав возглавляемой Премьер-министром РА делегации, участвующей в 25-м заседании Межгосударственного совета ЕврАзЭС на уровне глав... подробности »
Премьер-министр встретился с Президентом Латвии
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Ереване, в резиденции Президента Латвийской Республики имел встречу и позавтракал с Президентом Валдисом Затлерсом. В ходе встречи были обсуждены вопросы, относящиеся к развитию армяно-латвийских отношений, переходу от... подробности »