Չորեքշաբթի, 21 Հոկտեմբերի 2009
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ճապոնական «Մինոֆագեն» դեղագործական ընկերության պատվիրակությանը` ընկերության նախագահ Տոկուիչիրո Ուտսունոմիայի գլխավորությամբ։ Ողջունելով ճապոնական պատվիրակության այցը ՀՀ կառավարություն`... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է եվրոպական և եվրասիական հարցերով ԱՄՆ փոխպետքարտուղարի տեղակալ Թինա Քեյդանաուին։ Վարչապետ Սարգսյանը ողջունել է տիկին Քեյդանաուին Հայաստանի Հանրապետության կառավարությունում և հյուրի խնդրանքով... մանրամասն »
Այսօր Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Երիտասարդների մասնագիտական կողմնորոշման կենտրոն, որը ձևավորվել է ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության համակարգում 2007թ. հոկտեմբերին` երիտասարդներին մասնագիտական կողմնորոշման... մանրամասն »

Среда, 21 Октябрь 2009
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня посетил Центр профессиональной ориентации молодежи, который был сформирован в системе Министерства труда и социальных вопросов РА в октябре 2007 года с целью предоставления молодежи консультаций по... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял заместителя Вице-госсекретаря США по вопросам Европы и Евразии Тину Кейданау. Тигран Саркисян приветствовал госпожу Кейданау в Правительстве РА и по просьбе гостьи представил экономическое... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял делегацию японской фармацевтической компании «Минофаген» во главе с президентом компании Токуичиро Утсуномия. Приветствуя визит японской делегации в Правительство РА, Премьер-министр отметил,... подробности »