Երեքշաբթի, 14 Ապրիլի 2009
Այսօր ՀՀ կառավարության նիստերի դահլիճում տեղի է ունեցել Արտադրանքի և ծառայությունների որակի ապահովման բնագավառում ձեռք բերած նշանակալի արդյունքների, ինչպես նաև որակի կառավարման արդյունավետ մեթոդների ներդրման համար ՀՀ կառավարության 2009թ. մարտի 19-ի որոշմամբ 2008թ.... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Էրեբունի Պլազա» հյուրանոցային համալիրում տեղի ունեցած «Համաշխարհային տնտեսական ճգնաժամի սոցիալական ազդեցությունը Հայաստանի վրա» թեմայով համաժողովին, որը կազմակերպվել է ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր` ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարի ուղեկցությամբ, այցելել է Մասիսի «Ալիշան» ընկերություն, ծանոթացել մրգերի և բանջարեղենի վերամշակմամբ զբաղվող ընկերության գործունեությանը, հիմնադրումից հետո անցած յոթ տարիներին ունեցած... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял участие в состоявшемся в гостиничном комплексе «Эребуни Плаза» форуме по теме «Социальное воздействие мирового экономического кризиса на Армению», который организован Министерством труда и социальных... подробности »
Сегодня в зале заседаний Правительства РА состоялась церемония вручения призов десяти компаниям, которые их удостоились в соответствии с постановлением Правительства РА от 19 марта 2009 года за достигнутые в 2008 году значительные результаты в сфере обеспечения качества... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня, в сопровождении Министра сельского хозяйства РА, посетил расположенную в Масисе компанию «Алишан», ознакомился с деятельностью занимающегося переработкой фруктов и овощей предприятия, с достижениями за семь лет,... подробности »