Երեքշաբթի, 18 Նոյեմբերի 2008
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Համաշխարհային բանկի Երևանի գրասենյակի ներկայացուցիչներին` գրասենյակի ղեկավար Արիստոմենե Վարուդակիսի գլխավորությամբ: ՀՀ կառավարության ղեկավարը նշել է, որ արդեն հրապարակվել է ՀՀ 2009թ. պետական բյուջեի նախագիծը, օրերս ՀՀ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ասիական զարգացման բանկի նախագահ Հարուհիկո Կուրոդային և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: ԱԶԲ-ի նախագահը նշել է, որ սա իր առաջին այցն է Հայաստան, որն ունի երկու հիմնական նպատակ` քննարկել հետագա համագործակցության ուղղությունները... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր այցելել է մայրաքաղաքի «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոնում գտնվող` նախօրեին հարձակման ենթարկված հետաքննող լրագրողների ընկերակցության նախագահ, «Հետք» ինտերնետային կայքի գլխավոր խմբագիր Էդիկ Բաղդասարյանին: Վարչապետը... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял президента Азиатского банка развития (АБР) Харухико Куроду и возглавляемую им делегацию. Президент АБР отметил, что это его первый визит в Армению, который имеет две основные цели: обсудить направления дальнейшего... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял представителей Ереванского офиса Всемирного банка во главе с руководителем офиса Аристомене Варудакисом. Глава Правительства РА отметил, что уже опубликован проект государственного бюджета РА на 2009 год, на днях в НС... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня посетил находящегося в столичном медицинском центре « Сурб Григор Лусаворич » председателя ассоциации армянских журналистов-расследователей, главного редактора интернет-сайта « Етк » Эдика Багдасаряна, который... подробности »