Հինգշաբթի, 11 Սեպտեմբերի 2008
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի հետ բարեկամության և համագործակցության ռուսաստանյան ընկերության պատվիրակությանը` ընկերության նախագահ Վիկտոր Կրիվոպուսկովի գլխավորությամբ: Պատվիրակությունը, որի կազմում են ՌԴ գրողների միության քարտուղար,... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշումներով Ահարոն Չիլինգարյանը և Արթուր Աֆրիկյանը նշանակվել են ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի առաջին տեղակալ` ազատվելով համապատասխանաբար ՀՀ ԿԱ հարկային պետական ծառայության պետի առաջին տեղակալի և ՀՀ ԿԱ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Ռոստեխնոլոգիի» պետական կորպորացիայի գլխավոր տնօրեն Սերգեյ Չեմեզովին և Ռուսաստանի հայերի միության նախագահ Արա Աբրահամյանին: Քննարկվել են Հայաստանի արդյունաբերական շուկայում հնարավոր համագործակցությանն ուղղված հարցեր:... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Մինչ օրակարգի հարցերին անցնելը, վարչապետն անդրադարձել է հարկային վարչարարության կատարելագործման հետ կապված խնդիրներին, որոնց լուծումը, ըստ նրա, համատեղ ջանքեր է պահանջում: Տիգրան... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял делегацию Российского общества дружбы и сотрудничества с Арменией во главе с председателем общества Виктором Кривопусковым. Делегация, в составе которой - секретарь Союза писателей РФ, главный редактор « Литературной... подробности »
Решениями Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна Агарон Чилингарян и Артур Африкян назначены первыми заместителями председателя Комитета государственных доходов при Правительстве РА, освободившись соответственно от должностей первого заместителя начальника... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял генерального директора госкорпорации « Ростехнологии » Сергея Чемезова и председателя Союза армян России Ара Абрамяна. Были обсуждены вопросы, связанные с направлениями возможного сотрудничества на промышленном... подробности »