Չորեքշաբթի, 25 Հունիսի 2008
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել երկրաշարժի հետևանքով անօթևան մնացած ընտանիքների բնակարանային ապահովման միջգերատեսչակամ հանձնաժողովի նիստ: Հանձնաժողովն ստեղծվել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի հունիսի 23-ի որոշմամբ` երկրաշարժի հետևանքով անօթևան մնացած... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է հունիսի 25-27-ը ՀՀ կառավարության շենքի նիստերի դահլիճում անցկացվող` ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության աջակցությամբ, Երիտասարդական միջոցառումների կենտրոնի կողմից կազմակերպված «Երիտասարդություն,... մանրամասն »

Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание межведомственной комиссии по жилищному обеспечению семей, оставшихся без крова вследствие землетрясения. Комиссия создана решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна от 23 июня с целью разработки и реализации... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял участие в открытии проводимого 25-27 июня в зале заседаний Правительства РА Молодежного форума « Молодежь, действительность, перспективы », организованного Центром молодежных мероприятий при содействии Министерства... подробности »