Չորեքշաբթի, 11 Հունիսի 2008
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարությունում ընդունել է «Ապագան քոնն է» բարեգործական սոցիալական հասարակական կազմակերպության ներկայացուցիչներին: Վարչապետը ողջունել է երիտասարդական հասարակական այդ կազմակերպության կողմից Հայաստանում ԱՄՆ դեպանատան... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ԵԱՀԿ երևանյան գրասենյակի ղեկավար, դեսպան Սերգեյ Կապինոսին: Վարչապետը շնորհակալություն է հայտնել Հայաստանում ԵԱՀԿ երևանյան գրասենյակի ծավալած արդյունավետ գործունեության համար, որն ընդգրկում է տարբեր ոլորտներ և... մանրամասն »
Վաղը` հունիսի 12-ին, Անդրանիկ Մարգարյանի ծննդյան կապակցությամբ ՀՀ կառավարության անդամները` ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ, ժամը 09:00-ին կայցելեն Երևանի Կոմիտասի անվան զբոսայգու պանթեոն:

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня в Правительстве принял представителей благотворительной социальной общественной организации « Будущее – твое ». Премьер-министр приветствовал проведение в Армении этой молодежной общественной организацией при... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял руководителя Ереванского офиса ОБСЕ посла Сергея Капиноса. Премьер-министр поблагодарил посла за результативную деятельность, развернутую в Армении Ереванским офисом ОБСЕ, которая охватывает различные сферы и... подробности »
Завтра, 12 июня, по случаю дня рождения Андраника Маргаряна члены Правительства РА во главе с Премьер-министром РА Тиграном Саркисяном в 09:00 посетят Пантеон сада имени Комитаса г. Еревана.