Երեքշաբթի, 29 Ապրիլի 2008
Ազգային Ժողովի մեծարգո նախագահ,    Հարգելի պատգամավորներ,      Տիկնայք և պարոնայք Հայաստանի Հանրապետության նոր կառավարությունը` ներկայացնելով իր ծրագիրը, Հայաստանի Հանրապետության Սահմանադրության համաձայն բարձրացնում է կառավարության նկատմամբ վստահության... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայկական բարեգործական ընդհանուր միության նախագահ Պերճ Սեդրակյանին: Շնորհավորելով Տիգրան Սարգսյանին` ՀՀ վարչապետի պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ, պարոն Սեդրակյանը նշել է, որ տպավորված է դեռևս ՀՀ կենտրոնական բանկի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ՀՀ-ում Բուլղարիայի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպան Թոդոր Մարինով Ստայկովին: Նշելով հայ- բուլղարական հարաբերությունների ներկայիս բարձր մակարդակը, վարչապետը հույս է հայտնել, որ պարոն Ստայկովի աշխատանքային հարուստ... մանրամասն »
Ուշադրություն
ՀՀ կառավարության նոր ծրագրի վերաբերյալ կառավարության էլ. փոստով ստացվող կարծիքներին, առաջարկություններին կարող եք ծանոթանալ ՀՀ կառավարության ինտերնետային կայքի Ծրագրեր բաժնում:
ՀՀ վարչապետ նշանակվելու կապակցությամբ, Տիգրան Սարգսյանին շնորհավորել է «Կրեդիտ Ագրիկոլ» բանկի նախագահ Ռընե Կառոնը: Շնորհավորական ուղերձում, մասնավորապես, ասված է. «Մեծ հաճույքով տեղեկացա Ձեր` Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի պաշտոնում նշանակվելու մասին: Այդ... մանրամասն »

Выступление Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна в НС РА во время представления программы Правительства РА на 2008-2012 годы
Глубокоуважаемый Председатель Национального Собрания, Уважаемые депутаты, Дамы и господа Новое Правительство Республики Армения, представляя свою программу, согласно Конституции Республики Армения поднимает вопрос о доверии к правительству.... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял председателя Армянского общего благотворительного союза Перча Седракяна. Поздравив Тиграна Саркисяна с назначением на должность Премьер-министра РА, господин Седракян отметил, что впечатлен своей последней... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Республики Болгария в РА Тодора Маринов Стайкова. Отметив нынешний высокий уровень армяно-болгарских отношений, Премьер-министр выразил надежду, что богатый опыт работы господина... подробности »
С назначением на должность Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна поздравил председатель банка « Кредит Агриколь » Рене Карон. В поздравительном послании, в частности, говорится: « С большим удовольствием узнал о Вашем назначении на должность Премьер-министра... подробности »