Երկուշաբթի, 24 Մարտի 2008
Մոսկվայի քաղաքապետ Յուրի Լուժկովի հետ հանդիպումից հետո, ՀՀ նորընտիր նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը Կրեմլում հանդիպում է ունեցել ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինի հետ: Սերժ Սարգսյանը շնորհակալություն է հայտնել ՌԴ այցի հրավերի և ՀՀ նախագահի պաշտոնում ընտրվելու... մանրամասն »
ՀՀ նորընտիր նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի աշխատանքային այցը Ռուսաստանի Դաշնություն ավարտվել է ՌԴ կառավարության նախագահ Վիկտոր Զուբկովի հետ հանդիպումով: Վիկտոր Զուբկովը շնորհավորել է Սերժ Սարգսյանին Հայաստանի նախագահական ընտրություններում հաղթանակ տանելու... մանրամասն »
Աշխատանքային այցով ՌԴ մայրաքաղաք Մոսկվայում գտնվող ՀՀ նորընտիր նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը` ՌԴ նորընտիր նախագահ, ՌԴ կառավարության նախագահի առաջին տեղակալ Դմիտրի Մեդվեդևի հետ հանդիպումից հետո, հանդիպում է ունեցել Մոսկվայի քաղաքապետ Յուրի Լուժկովի հետ:... մանրամասն »
Այսօր առավոտյան սկսվել է ՀՀ նորընտիր նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի աշխատանքային այցը ՌԴ: Սերժ Սարգսյանը հանդիպում է ունեցել ՌԴ նորընտիր նախագահ, ՌԴ կառավարության նախագահի առաջին տեղակալ Դմիտրի Մեդվեդևի հետ: Կրեմլում ողջունելով Սերժ Սարգսյանին` Դմիտրի Մեդվեդևը... մանրամասն »
Այսօր ՌԴ մայրաքաղաք Մոսկվայում սկսվել է ՀՀ նորընտիր նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի աշխատանքային այցը: Այցի շրջանակներում նախատեսվում են հանդիպումներ ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինի, ՌԴ նորընտիր նախագահ Դմիտրի Մեդվեդևի, կառավարության նախագահ Վիկտոր Զուբկովի և... մանրամասն »

Понедельник, 24 Март 2008
После встречи с Мэром Москвы Юрием Лужковым Новоизбранный президент РА, Премьер-министр РА Серж Саргсян в Кремле имел встречу с Президентом РФ Владимиром Путиным. Серж Саргсян поблагодарил за приглашение посетить РФ и поздравление с избранием на должность... подробности »
Рабочий визит Новоизбранного президента РА, Премьер-министра РА Сержа Саргсяна завершился встречей с Председателем Правительства Российской Федерации Виктором Зубковым. Виктор Зубков поздравил Сержа Саргсяна с победой на президентских выборах Армении и выразил... подробности »
Находящийся с рабочим визитом в столице РФ Москве Новоизбранный президент РА, Премьер-министр РА Серж Саргсян после встречи с Новоизбранным президентом РФ, Первым заместителем Председателя Правительства РФ Дмитрием Медведевым имел встречу с Мэром Москвы Юрием... подробности »
Сегодня утром начался рабочий визит Новоизбранного президента РА, Премьер-министра РА Сержа Саргсяна в РФ. Серж Саргсян имел встречу с Новоизбранным президентом РФ, Первым заместителем Председателя Правительства РФ Дмитрием Медведевым . Приветствуя Сержа Саргсяна в... подробности »
Сегодня в столице РФ Москве начался рабочий визит Новоизбранного президента РА, Премьер-министра РА Сержа Саргсяна. В рамках визита предусмотрены встречи с Президентом РФ Владимиром Путиным, Новоизбранным президентом РФ Дмитрием Медведевым, Председателем... подробности »