Չորեքշաբթի, 19 Դեկտեմբերի 2007
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի մոտ այսօր տեղի է ունեցել խորհրդակցություն` ապրանքային շուկաների ուսումնասիրության արդյունքների վերաբերյալ, որին մասնակցել են ՀՀ ֆինանսների և էկոնոմիկայի, առևտրի և տնտեսական զարգացման նախարարները, ՀՀ կենտրոնական բանկի, ՀՀ ԿԱ մաքսային... մանրամասն »
Ուկրաինայի վարչապետի պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ, Յուլյա Տիմոշենկոյին ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել, որում, մասնավորապես, ասված է. «Հարգելի Յուլյա Վլադիմիրովնա, ՀՀ կառավարության և անձամբ իմ անունից շնորհավորում եմ Ձեզ`... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հարավային Կովկասում Եվրամիության հատուկ ներկայացուցիչ Պիտեր Սեմնեբիին, ով մեր երկիր է ժամանել ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ անցկացվելիք հայ-թուրքական հարաբերություններին նվիրված... մանրամասն »

В связи с назначением Юлии Тимошенко на должность Премьер-министра Украины Премьер-министр РА Серж Саргсян направил ей поздравительное послание, в котором, в частности, говорится: « Уважаемая Юлия Владимировна! От имени Правительства Республики Армения и от себя... подробности »
У Премьер-министра РА Сержа Саргсяна сегодня состоялось совещание по результатам изучения товарных рынков, в котором приняли участие министры финансов и экономики, торговли и экономического развития РА, председатели Центрального банка РА, Государственного... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял Специального представителя Евросоюза на Южном Кавказе Питера Семнеби, который прибыл в нашу страну для участия в проводимых по инициативе постоянной комиссии по внешним отношениям НС РА парламентских слушаниях,... подробности »