Երկուշաբթի, 22 Հոկտեմբերի 2007
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը հոկտեմբերի 20-ի երեկոյան Լոս Անջելեսից ժամանել է Վաշինգտոն, որտեղ հաջորդ օրը շարունակվել են նրա վաշինգտոնյան հանդիպումները: Հոկտեմբերի 21-ին Արժույթի միջազգային հիմնադրամի նորանշանակ կառավարիչ-տնօրեն Դոմինիկ Ստրաուս-Քանի երկրորդ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Վրաստանի վարչապետ Զուրաբ Նողաիդելիին` ծննդյան տարեդարձի կապակցությամբ, որում, մասնավորապես, ասված է. «Մեծարգո Զուրաբ Թեմուրի, ՀՀ կառավարության և անձամբ իմ անունից սրտանց շնորհավորում եմ Ձեզ ծննդյան օրվա... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի որոշմամբ, ազգանվեր գործունեություն ծավալելու, բարեգործական մի շարք ծրագրեր իրականացնելու և այդ բնագավառում ներդրած մեծ ավանդի համար Հարութ Սասունյանը պարգևատրվել է ՀՀ վարչապետի հուշամեդալով: Վարչապետ Սերժ Սարգսյանը հուշամեդալը Հարութ... մանրամասն »

Понедельник, 22 Октябрь 2007
Премьер-министр РА Серж Саргсян вечером 20 октября из Лос-Анджелеса прибыл в Вашингтон, где на следующий день продолжились его вашингтонские встречи. 21 октября второй рабочий день новоназначенного директора-распорядителя Международного валютного фонда Доминика... подробности »
Решением Премьер-министра РА Сержа Саргсяна за развернутую деятельность на благо нации, осуществление ряда программ и большой вклад в эту сферу Арут Сасунян награжден памятной медалью Премьер-министра РА. Премьер-министр Серж Саргсян вручил памятную медаль Аруту... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян направил поздравительное послание Премьер-министру Грузии Зурабу Ногаидели по случаю его дня рождения, в котором, в частности, говорится: « Многоуважаемый Зураб Темурович! От имени Правительства Республики Армения и от себя лично... подробности »