Երեքշաբթի, 5 Հունիսի 2007
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է պաշտոնական այցով Երևան ժամանած ԵԱՀԿ գործող նախագահ, Իսպանիայի Թագավորության արտաքին գործերի նախարար Միգել Անխել Մորատինոսին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը, որի կազմում է նաև ԵԱՀԿ Խորհրդարանական վեհաժողովի նախագահ Գորան... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել «Հազարամյակի մարտահրավեր» հիմնադրամ-Հայաստան» ՊՈԱԿ-ի կառավարման խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը: Խորհուրդը քննարկել և հաստատել է մի շարք խորհրդատվական ծառայությունների ձեռք բերման մրցույթների, տեխնիկական և... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է ՌԴ «Գազպրոմ» ԲԲԸ վարչության նախագահի տեղակալ Վալերի Գոլուբևին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը, որի կազմում են «Գազպրոմ» ԲԲԸ վարչության պետ, «Հայռուսգազարդ» ՓԲԸ վարչության անդամ Անատոլի Պոդմիշալսկին և «Գազպրոմ»-ի արտաքին... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի գլխավորությամբ այսօր ՀՀ պաշտպանության նախարար Միքայել Հարությունյանը և ՀՀ ԶՈԻ բարձրաստիճան սպայակազմն այցելել են Չոբանքարայում տեղակայված հակաօդային պաշտպանության զորամաս: Ընդգծելով, որ ՀՀ զինված ուժերը բանակի կատարելագործման և... մանրամասն »

Вторник, 5 Июнь 2007
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял прибывшего в Ереван с официальным визитом действующего Председателя ОБСЕ, Министра иностранных дел Испании Мигеля Анхела Моратиноса и возглавляемую им делегацию, в составе которой также Председатель Парламентской... подробности »
Сегодня состоялось заседание Совета управления ГНКО « Вызов тысячелетия »- Армения », которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Серж Саргсян ». Совет обсудил и утвердил результаты конкурсов для приобретения ряда консалтинговых услуг, результаты... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял заместителя председателя Правления ОАО « Газпром » РФ Валерия Голубева и возглавляемую им делегацию, в составе которой начальник управления ОАО « Газпром », член Правления ЗАО « АрмРосгазпром » Анатолий... подробности »
Сегодня Министр обороны РА Микаел Арутюнян и высший офицерский состав ВС РА во главе с Премьер-министром РА Сержем Саргсяном посетили войсковую часть противовоздушной обороны, расположенную в Чобанкаре. Подчеркнув, что Вооруженные силы РА осуществляют большую... подробности »