Ուրբաթ, 24 Նոյեմբերի 2006
Այսօր կառավարությունում ՀՀ տարածքային կառավարման համակարգող նախարար Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Ավտոտրանսպորտային միջազգային միության (IRU) գլխավոր քարտուղար Մարտին Մարմիին և ԱՊՀ երկրներում այդ միության ներկայացուցչության ղեկավար Իգոր Ռունովին: Վերջիններս Հայաստան... մանրամասն »
Այսօր Բելառուսի մայրաքաղաք Մինսկում տեղի է ունեցել ԱՊՀ անդամ պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստ, որին մասնակցել է նաև Հայաստանի կառավարական պատվիրակությունը՝ ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի գլխավորությամբ: Մինչ նիստը, վարչապետները... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր- Սիմոնյանը : Հանձնաժողովը քննարկել է 9 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան» համահայկական... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 9 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան» համահայկական... մանրամասն »

Сегодня в Правительстве Координирующий министр территориального управления РА Овик Абрамян принял генерального секретаря Международного автотранспортного союза (IRU) Мартина Марми и руководителя представительства этого союза в странах СНГ Игоря Рунова. Последние... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель Комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 9 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и утверждены... подробности »
Сегодня в столице Беларуси Минске состоялось заседание Совета глав правительств Содружества Независимых Государств, в котором также приняла участие правительственная делегация Армении во главе с Премьер-министром РА Андраником Маргаряном. Перед заседанием... подробности »