Ուրբաթ, 1 Սեպտեմբերի 2006
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր -Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 15 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես քննարկվել և հաստատվել են Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի... մանրամասն »
ԼՂՀ անկախության 15-ամյակի տոնական միջոցառումներին մասնակցելու նպատակով, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր կմեկնի Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն:
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի շնորհավորական ուղերձը ԼՂՀ անկախության 15-ամյակի առթիվ
Սիրելի հայրենակիցներ, Սրտանց շնորհավորում եմ Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության անկախության տոնի առթիվ: 1991թ. սեպտեմբերի 2-ին Անկախության հռչակագրով Արցախի ժողովուրդը կատարեց իր պատմական ընտրությունը՝ մեկընդմիշտ հաստատելով հայրենի հողի վրա ազատ և... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 15 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и утверждены... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра РА Андраника Маргаряна по случаю 15-летия независимости НКР.
Дорогие соотечественники, Сердечно поздравляю вас с праздником независимости Нагорно-Карабахской Республики. Декларацией о независимости 2-го сентября 1991 года народ Арцаха сделал свой исторический выбор, раз и навсегда утвердив свое право свободно и... подробности »
С целью участия в праздничных мероприятиях, посвященных 15-летию независимости НКР, Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня направится в Нагорно-Карабахскую Республику.