Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 8 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան»... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի սոցիալական ներդրումների հիմնադրամի (ՀՍՆՀ) խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Խորհուրդը քննարկել և բավարար է գնահատել Հիմնադրամի գործադիր գրասենյակի հաշվետվությունը 2005թ. երկրորդ եռամսյակում... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель Комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 8 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и утверждены... подробности »
Сегодня состоялось заседание Совета Фонда социальных инвестиций Армении, которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Совет обсудил и удовлетворительно оценил отчет исполнительного офиса Фонда о деятельности за второй квартал 2005 года. Были... подробности »