Ուրբաթ, 21 Հունվարի 2005
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Տնտեսական համագործակցության հարցերով հայ-վրացական միջկառավարական հանձնաժողովի հայկական կողմի նիստ, որը վարել է հանձնաժողովի համանախագահ, վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է նախորդ նիստի հանձնարարականների... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր -Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 6 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են՝ «Բժիշկներ առանց... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ Գրիգոր Սանոյանը ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության բնապահպանության նախարարի տեղակալի պաշտոնից:
Կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Ֆրանսիայի Հանրապետությունում 2006-2007թթ. անցկացվելիք Հայաստանի տարվա նախապատրաստական աշխատանքները համակարգող պետական հանձնաժողովի նիստ, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 6 благотворительных программ. В частности, была обсуждена и утверждена... подробности »
Сегодня в Правительстве состоялось заседание армянской части армяно-грузинской межправительственной комиссии по вопросам экономического сотрудничества, которое вел сопредседатель комиссии, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Комиссия рассмотрела ход... подробности »
Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Григор Саноян освобожден от должности заместителя Министра охраны природы Республики Армения.
Сегодня в Правительстве состоялось заседание государственной комиссии по координации работ по подготовке проведения намеченного на 2006-2007 гг. Года Армении во Франции, которое вел председатель комиссии, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Комиссия рассмотрела... подробности »